Praca: Agent ds.ubezpieczeń

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Agent ds.ubezpieczeń
Miejsce pracy: Mielec
Opis stanowiska
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem,
  • Opieka nad portfelem,
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej,
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
  • Przedsiębiorczość i zorientowanie na osiąganie celu,
  • Umiejętność budowania pozytywnego kontaktu z Klientem,
  • Umiejętność planowania czasu pracy i efektywne jego wykorzystanie.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do osiąganych wyników,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi,
  • Wsparcie finansowe na początku współpracy,
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera,
  • Możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego.

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”