Praca: Młodszy specjalista ds. obsługi bankowej z j. norweskim

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. obsługi bankowej z j. norweskim
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: LDZ/NOR/2018
Zakres obowiązków:
  • aktualizowanie oraz zatwierdzanie danych w systemach i aplikacjach bankowych zgodnie z wytycznymi
  • ścisła współpraca z interesariuszami z Norwegii
  • monitorowanie zamówień we wspieranych aplikacjach oraz dbałość o ich terminową realizację
  • tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji oraz procedur w obszarze bankowości
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • język norweski na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, zorientowanie na naukę nowych zagadnień i rozwój w branży finansowej
Nasz Klient oferuje:
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej grupie finansowej w Europie Północnej
  • szkolenie wstępne w pełni przygotowujące do pracy na stanowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych: m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • pakiet relokacyjny
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/mlodszy-specjalista-ds-obslugi-bankowej-z-j-norweskim_1927963.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.