Praca: Specjalista ds. Sankcji

Ogłoszenie numer: 1920849, z dnia 20-02-2018

Specjalista ds. Sankcji

Miejsce pracy: / Olsztyn

Nr Ref.: 18008813

Opis stanowiska

Wykonywanie kontroli sankcyjnych dla płatności międzynarodowych zgodnie z wymogami Globalnej Polityki Sankcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Codzienne procesowanie transakcji na podstawie procedur i wytycznych obowiązujących w banku
  • Wykonywanie procesu sprawdzania sankcji w odpowiednich ramach czasowych Współpraca z innymi jednostkami banku
  • Przestrzeganie procedur i zasad panujących w Citi
  • Aktywne zarządzanie zleceniami od wpłynięcia aż do ich zakończenia (śledzenie statusu, udzielanie dodatkowych informacji i odpowiedzi na zapytania, wysyłanie przypomnień)
  • Identyfikowanie i zgłaszanie problemów występujących podczas pracy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowych atutem
  • Umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze oraz bardzo szybkiego wprowadzania danych będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, bankowość – kierunki preferowane)
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze finansów/bankowości będzie dodatkowym atutem
  • Drobiazgowość
  • Umiejętność ustalania priorytetów w pracy z krótkimi terminami
  • Umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na dostarczanie jak najlepszych usług dla klienta
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista i postępowanie według najwyższych standardów etycznych
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Możliwość pracy w profesjonalnym i międzykulturowym środowisku
  • Możliwość  rozwoju w jednej w największych międzynarodowych organizacji  finansowych
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, trzeci filar emerytalny, dofinansowanie do wczasów, bonus świąteczny)
  • Dostęp do szerokiej gamy materiałów szkoleniowych oraz kursów rozwijających umiejętności
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-sankcji_1920849.html